Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

KBUDEK

Ülkemizde ulusal bir kalite kontrol programının eksikliğini yıllardır yaşamaktayız. Bu konuda var olan ihtiyaç bizleri ulusal bir kalite kontrol programı oluşturmaya yöneltti. Uzun zamandır sürdürdüğümüz çalışmalar meyvesini KBUDEK ile verdi.

KBUDEK'in %100 Türk Biyokimya Camiası ürünü olması sebebi ile ayrı bir önemi vardır. Derneğimizin attığı bu temel üzerine siz değerli Türk Biyokimya Camiası üyelerinin koyduğu her bir tuğla ülkemizi modern ve kaliteli dünyaya bir adım daha yaklaştıracaktır. Sizlere ait bu programın gelişmesinde ve yenilenmesinde gösterdiğiniz hassasiyet ve katılımınızla verdiğiniz desteğin mutluluğunu daima hissettik.

2005 yılında Biyokimya, Hormon ve İlaç düzeyi ile başladığımız programda hedef katılımcı sayısı olan 75 laboratuara kısa sürede ulaştık. Bu gün ise 800'e yakın laboratuar ve 1500 katılımcı ve Koagulasyon, Hbalc, ASO, RF, CRP, Tümör belirteçleri, Hemogram, İdrar, Kardiyak panellerinin de eklenmesi ile büyümeye devam etmekteyiz.

Önümüzdeki yıllarda programımızı daha güzel yerlere getirmek ve kalitenizi değerlendirmenin gururunu beraber yaşamak dileğiyle, daima kalite ile kalınız...

Copyright © 2014 - Ultralab | ELENBİS